SZYBKIE LINKI:

Weekend : 18-20.11.2015

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

22.11.2015

Dwa mercedesy dla Christiana Ahlmanna.  > Najlepszy wynik Beaty Stremler w Grand Prix w dotychczasowej sportowej karierze - 72.680 % oraz kolejne punkty w olimpijskim rankingu. Ponadto nasza reprentantka zajęła 7 miejsce (niedziela 22.11.205 12.03 > TV ) w prestiżowym GERMAN DRESSAGE MASTER     > W Austrii 14 polskich jeźdźców reprezentuje Polskę w dwugwiazdkowym CSI.  >  Mistrz Polski Młodych Jeźdźców Krzysztof Okła startował w CSI2 we francuskim Lier.   > W kraju III Turniej Halowego Pucharu Leszna i Finał Halowego Pucharu Leszna Młodych Koni.   Ponadto odbyły się Zawody Ogólnopolskie w Ujeżdżeniu ( Zbrosławice ), Skokach przez Przeszkody ( Wolica ), Woltyżerce ( Stara Miłosna ) oraz Dzieci i Młodzieży ( Wolica ).

W German Dressage Master para Beata Stremler - Rubicon D uzyskała wynik 69.314 % i przez trzech sędziów była oceniana powyżej 70 % ( > wyniki Grand Prix Special CDI4* Stuttgart ).

Christian Alhmann ( jedynasta pozycja w FEI Longines Ranking ) zwyciężył w dwóch najwazniejszych konkursach pięciogwiazdkowego CSI Stuttgart: w piatkowym > German Masters i niedzielnym > Grand Prix . W obydwu konkursach pierwsze miejsce nagradzano samochodem marki Mercedes .

Jarosław Skrzyczyński zwyciężył w Grand Prix III Turnieju Halowego Pucharu Leszna.

Beata Szuber zajęła I miejsce w Grand Prix Zo Wolica.