SZYBKIE LINKI:

Miniony Weekend - Starty dofinansowane ze środków MSiT

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

19.06.2016

Drugie miejsce Weroniki Kwiatek w CAI3* w Drebkau. Trzecie miejsce Sebastiana Bogacza w CAI3* w Antelfelden. Zofia Baran wygrywa konkurs w Brnie. Polska reprezentacja na MEU25 w Hagen. Żaneta Skowrońska i Przemysław Kozanowski walczyli o punkty Pucharu Świata. Dobra postawa polskich zawodników Para-Ujeżdżenia w trzygwiazdkowych zawodach we Włoszech. W ubiegłym tygodniu niżej wymienieni członkowie kadry narodowej Polski wzięli udział w następujących imprezach sportowych dofinasowywanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

MEU25 - Ujeżdżenie

Reprezentanci Polski wystartowali w Mistrzostwach Europy w Kategorii Wiekowej U-25 w Ujeżdżeniu. W skład Repreztacji Polski weszły nastepujące pary: Mateusz Cichoń - Darling's Dream, Jan Gawecki - Quest i Tomasz Jasiński - Teo. Niestety Quest nie przeszedł przeglądu i Polska nie rywalizowała w klasyfikacji drużynowej. W klasyfikaci indywidualnej  mistrzostw (Grand Prix) Tomasz Jasiński zajął 25 miejsce ( 67, 023% ), a Mateusz Cichoń uplasował sie na 34 pozycji (64,930 %).

> wyniki

CIC3* Luhmuhlen

W niemieckim Luhmuhlen w CIC3* wzięła udział polska potencjalnie olimpijska para Paweł Spisak-Banderas. Po ujeżdzeniu nasz zawodnik zajmował 19 miejsce. W krosie po wyłamaniu na 9D Paweł Spisak zrezygnował z kontynuowania przebiegu.

CDI-W Brno

Pary Przemysław Kozanowski - Belcanto i Żaneta Skowrońska - Mystery wystartowały CDI-W Brno walcząc o punkty w eliminacjach Pucharu Świata w Lidze Centralnej Europy. W GPFS Żaneta Skowrońska zajęła 6 miejsce a Przemysław Kozanowski 9 miejsce ( > wyniki konkursu ).

> wyniki

CAI3* - H2 Altenfelden

W niemieckim Antelfelden wział udział Sebastaian Bogacz. W parach w kategorii 3* nasz reprezentant zajął 3 miejsce.

> wyniki

CAI3* - H1/H2 Drebkau

w niemieckim Drebkau wystartowała reprentacji polskich kadrowiczów: Weronika Kwiatek, Bartłomiej Kwiatek, Kilańczyk Marcin, Wojtacha Rafał, John Szymon i  Baryłko Marek Weronika i Bartnik zajęli 2 miejsce w CAI3* (> wyniki konkursu ).

> wyniki

CPEDI3* Somma Lombardo

Pary Monika Bartyś-Dacolino, Karol Jędrzejczyk i Mariusz Woszczek-Ingria miały zaplanowany udział w trzygwiazdkowych CPEDI we włoskiej Somma Lombardo. Monika Bartys nie dojechały na zawody z powodu wczesniejszej kontuzji konia.

> wyniki

CVI3* Pezimok

W słowackim Pezimok wystartował polski zespół : Aleksandra Mazińska, Zuzanna Bogdańska, Marcelina Mazińska, Zofia Mikołajczak, Aleksandra Wolniewicz i Wiktoria Wargas-Rączka oraz Natalia Olesińska (Lonżująca, koń - El Rashim).

> wyniki

CVIJ1* Flyinge

W szwedzki Flyinge wystartowały człokinie kadry narodowej juniorów: Antonina Szanecka i Marcelina Lewandowicz.

> wyniki

CDIP, CDIJ  Brno

W tym tygodniu pary Zofia Baran-Summerby i Zuzanna Haber - Don Crusoe wystartowały w CDIP oraz CDIJ w Brnie. Zofia Baran zajęła 2 miejsce w konkursie Fre Style Pony ( > wyniki konkursu), a takze wygrała w konkursie FEI Indyvidual Pony ( > wyniki konkursu) . Natomiast Zuzanna Haber uplasowała się na 5 miejscu w konkursie FEI Free Juniors (> wyniki konkursu).