Drugi etap Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski dla Andrzeja Głoskowskiego

Drugi etap jeździeckiego grand prix wolnej polski dla andrzeja głoskowskiego

06.15.2014

Za nami drugi etap Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski. Zwyciężył Andrzej Głoskowski na Crosie. Drugi był Piotr Morsztyn, trzeci – Michał Kaźmierczak.

Drugi etap Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski został rozegrany podczas najważniejszego konkursu zawodów CSI3* w Poznaniu. Główny konkurs Grand Prix był jednocześnie kwalifikacją do Mistrzostw Świata 2014, a także okazją do zdobycia kolejnych punktów do Longines FEI Rankings. Zwycięzcą konkursu i jednocześnie drugiego etapu Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski został Andrzej Głoskowski, dosiadający ogiera Cros. Andrzej Głoskowski to czołowy polski zawodnik, reprezentant Polski między innymi na Mistrzostwach Europy oraz na wielu zawodach międzynarodowych. Sześciokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski. Obecnie na 6. pozycji Rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego.

Przed nami jeszcze trzy rozgrywki cyklu Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski. Kolejne spotkanie 6 lipca w podwarszawskiej Warce, podczas Mistrzostw Polski w Skokach przez Przeszkody. Po dwóch etapach w rankingu JGPWP prowadzi Piotr Morsztyn na Osadkowski van Halen, który dzisiaj był drugi (trzeci w konkursie grand Prix). Na drugi miejscu, z dorobkiem 17 punktów jest zwycięzca dzisiejszego etapu, na trzecim – Hubert Kierznowski.