Andrzej głoskowski

Klub:
KJ Agro-Handel Śrem
Kariera:

Andrzej Głoskowski - złoty medalista Mistrzostw i Pucharów Polski w kategoriach juniorów i młodych jeźdźców. Swój pierwszy medal zdobył jako 14-letni zawodnik na Mistrzostwach Polski Juniorów. Dosiadał wtedy doświadczonego Arcusa. Mając do dyspozycji Imequyla, dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium HPP seniorów. Wygrał w swojej karierze 5 konkursów zaliczanych do rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej. W tym sezonie jego nowym koniem numer jeden jest Cros. Na nim wygrał aż 4 krajowe Grand Prix oraz był najlepszy w konkursie kwalifikacyjnym LEC Pucharu Świata na CSI2* w Zagare na Litwie. Jest najwyżej sklasyfikowanym polskim jeźdźcem w Lidze Europy Centralnej PŚ sezonu 2013/14. Przed finałem Ligi, który odbędzie się w marcu w Warszawie, zajmuje 7 miejsce.